Dziś jest:
Urząd jest do Państwa dyspozycji w godzinach:
Pn: 7:15 - 16:15
Wt. - Pi: 7:15 - 15:00
tel. (061) 427-59-20
fax. (061) 427-58-58
sekretariat@lubowo.pl
Wyniki zawody Lednogóra
21-07-2010
Wyniki zawody Lednogóra
LISTA REZULTATÓW
XVIII Zawodów w pływaniu długodystansowym w wodach otwartych
o Błękitną Wstęgę Ostrowa Lednickiego
ZAWODY POD PATRONATEM POLSKIEGO KOMITETU OLIMPIJSKIEGO
Niedziela, 18 lipca 2010
200 m stylem dowolnym Sponsorzy i Goście organizatorów
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Wojciech Niewitecki
|
Przedsiębiorca prywatny Vitex
|
5:17.77
|
2.
|
Janisław Osięgłowski
|
Przedsiębiorca prywatny
|
5:20.18
|
3.
|
Jerzy Nadoliński
|
Były Przewodniczący Powiatu Gnieźnieńskiego
|
5:21.30
|
KOBIETY:
200m stylem dowolnym – Adepci pływania
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
09-11 lat
|
1.
|
Kinga Paradowska
|
9
|
MUKS REKIN Bydgoszcz
|
2:36.98
|
2.
|
Monika Dębniak
|
11
|
UKS „Trójka” Oborniki
|
2:39.72
|
3.
|
Agnieszka Kaczmarczyk
|
10
|
Poznań
|
3:07.15
|
4.
|
Julia Kasprzak
|
10
|
UKS „Trójka” Oborniki
|
3:28.78
|
5.
|
Ewa Budzyńska
|
10
|
Lednogóra
|
4:20.68
|
6.
|
Katarzyna Kozanecka
|
9
|
Poznań
|
4:26.54
|
12-14 lat
|
1.
|
Martyna Pietraszewska
|
12
|
GTT DIAMENT Gniezno
|
2:30.26
|
2.
|
Paulina Zabiszak
|
12
|
Gniezno
|
2:31.11
|
3.
|
Anna Adamska
|
13
|
SSI Start Poznań
|
3:52.42
|
1500 m stylem dowolnym Masters
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
25-34 lat
|
1.
|
Blanka Zarzeczańska-Janasik
|
26
|
Wielkopolski Klub Bałtycki Poznań
|
31:43.26
|
35-44 lat
|
1.
|
Małgorzata Sikorska
|
44
|
Astoria Bydgoszcz
|
25:53.58
|
45-54 lat
|
1.
|
Małgorzata Kubiak
|
48
|
Inowrocław
|
33:20.64
|
2.
|
Danuta Jankowiak
|
46
|
Poznań
|
43:48.20
|
55-64 lat
|
1.
|
Teresa Zarzeczańska-Różańska
|
64
|
WKB Poznań
|
38:59.07
|
65-74 lat
|
1.
|
Danuta Banaszak
|
69
|
WKB Poznań
|
55:18.21
|
3000 m stylem dowolnym Puchar Wójta Gminy Łubowo
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Katarzyna Mendowska
|
16
|
KS Warta Poznań
|
46:00.29
|
2.
|
Natalia Krawczyk
|
22
|
S.S Triathlon Delfin Kalisz
|
47:24.10
|
3.
|
Joanna Radosz
|
13
|
SCSiR Fala Swarzędz
|
58:04.36
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Paulina Mendowska
|
13
|
KS Warta Poznań
|
9:33.96
|
2.
|
Elżbieta Salamon
|
45
|
Luboń
|
13:26.86
|
MĘŻCZYŹNI:
200m stylem dowolnym – Adepci pływania
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
09-11 lat
|
1.
|
Jakub Ratajczak
|
11
|
UKS „Trójka” Oborniki Wlkp.
|
2:09.50
|
2.
|
Krzysztof Sobota
|
10
|
UKS „Trójka” Oborniki Wlkp.
|
2:31.69
|
3.
|
Dariusz Motyl
|
10
|
UKS „Trójka” Oborniki Wlkp.
|
2:47.09
|
4.
|
Michał Kruk
|
10
|
Leszno
|
3:09.89
|
5.
|
Krzysztof Pietrzyński
|
10
|
Gniezno
|
3:18.57
|
12-14 lat
|
1.
|
Adam Guba
|
14
|
Delfin Inowrocław
|
1:59.87
|
2.
|
Aleksander Nowak
|
13
|
Kórnik
|
2:10.30
|
3.
|
Eryk Szuba
|
13
|
Diament Gniezno
|
2:14.58
|
4.
|
Wiktor Kowalewski
|
12
|
Fala Swarzędz
|
2:28.74
|
5.
|
Piotr Zabiszak
|
12
|
Gniezno
|
2:42.26
|
6.
|
Karol Polus
|
12
|
GTT „DIAMENT” Gniezno
|
2:47.74
|
15-17 lat
|
1.
|
Sebastian Goździk
|
17
|
Swarzędz
|
2:32.67
|
2.
|
Sebastian Czarnecki
|
16
|
Września
|
3:27.80
|
3.
|
Szon Nijazbekow
|
17
|
Poznań
|
3:51.97
|
200 m stylem dowolnym Seniorzy
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Janusz Woch
|
63
|
Start Poznań
|
2:45.95
|
2.
|
Stanisław Regen
|
62
|
Swarzędz
|
2:51.20
|
3.
|
Karol Ziółkowski
|
62
|
KS Warta Poznań
|
3:11.92
|
4.
|
Zenon Broński
|
63
|
Pobiedziska
|
3:36.68
|
5.
|
Marek Zawłocki
|
60
|
Poznań
|
3:40.26
|
|
Marcin Kleczewski
|
63
|
Huragan Pobiedziska
|
NUW
|
|
Władysław Trawiński
|
87
|
Rawicz
|
NUW
|
1500 m stylem dowolnym Młodzieżowy
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Damian Goździk
|
15
|
Swarzędz
|
21:34.86
|
2.
|
Adam Mizerny
|
15
|
Swarzędz
|
24:00.10
|
3.
|
Jacek Tomaszewski
|
19
|
Środa Wlkp.
|
25:52.10
|
4.
|
Artur Trawiński
|
16
|
Pobiedziska
|
31:01.39
|
5.
|
Tomasz Ptak
|
17
|
Lednogóra
|
37:00.45
|
1500 m stylem dowolnym Masters
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
25-34 lat
|
1.
|
Piotr Kurek
|
29
|
Urząd Marszałkowski Województwa Wlkp.
|
25:51.45
|
2.
|
Dmytro Borodai
|
27
|
KS Warta Poznań
|
27:05.66
|
3.
|
Piotr Płusa
|
34
|
Poznań
|
33:34.48
|
4.
|
Paweł Cerkaski
|
25
|
Dziadzia Skład
|
33:38.48
|
35-44 lat
|
1.
|
Artur Wasilewski
|
40
|
Kalisz
|
34:17.90
|
45-54 lat
|
1.
|
Marek Piekara
|
51
|
Paczkowo
|
26:44.25
|
2.
|
Stefan Srzypek
|
54
|
Wrocław
|
28:33.85
|
3.
|
Wojciech Niewitecki
|
51
|
Poznań
|
29:30.07
|
4.
|
Krzysztof Pawłowski
|
51
|
KS Warta Poznań
|
32:46.74
|
5.
|
Waldemar Majewski
|
51
|
Poznań
|
32:54.26
|
6.
|
Włodzimierz Wiatr
|
53
|
CITYZEN
|
34:16.72
|
7.
|
Grzegorz Gruszecki
|
48
|
Poznań
|
38:07.55
|
8.
|
Janusz Latos
|
48
|
Kostrzyn
|
47:36.10
|
55-64 lat
|
1.
|
Ryszard Matuszak
|
56
|
Gniezno GDT DIAMENT
|
31:51.36
|
2.
|
Andrzej Rozwadowicz
|
61
|
Łódż
|
34:37.43
|
65-74 lat
|
1.
|
Zygmunt Lewandowski
|
72
|
OSiR Inowrocław
|
32:07.86
|
3000 m stylem dowolnym Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Mateusz Mosiężny
|
18
|
SUH HAJDUK Gorzów Wlkp.
|
38:47.60
|
2.
|
Dawid Staszak
|
15
|
UKS „Trójka” Środa Wlkp.
|
38:48.57
|
3.
|
Jan Urbaniak
|
14
|
KS Warta Poznań
|
38:55.67
|
4.
|
Arkadiusz Osses
|
15
|
KS Warta Poznań
|
38:58.36
|
5.
|
Łukasz Kolendowicz
|
22
|
WOPR Wielkopolska
|
41:41.32
|
6.
|
Grzegorz Monczak
|
37
|
One Man Team
|
43:37.82
|
7.
|
Paweł Szmyt
|
43
|
Delfin Koziegłowy
|
43:47.26
|
8.
|
Michał Guba
|
17
|
UKS Inowrocław
|
53:22.67
|
9.
|
Jacek Thiem
|
47
|
KS Warta Poznań
|
1:00:41.48
|
10.
|
Grzegorz Pietrzak
|
40
|
GTT DIAMENT Gniezno
|
1:07:13.54
|
500 m stylem klasycznym Żabka
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Lat
|
Klub, Szkoła, Miasto
|
Wynik
|
1.
|
Jakub Rusztyk
|
13
|
Inowrocław
|
9:33.96
|
2.
|
Wojciech Dmytrów
|
49
|
SSI Start Poznań
|
10:22.37
|
3.
|
Jacek Adamski
|
50
|
SSI Start Masters Poznań
|
11:10.96
|
4.
|
Tomasz Kruk
|
12
|
Astromal Akwawit Leszno
|
11:13.40
|
5.
|
Grzegorz Frankiewicz
|
37
|
Start Szczecin
|
11:22.67
|
6.
|
Henryk Kubiak
|
49
|
Inowrocław
|
17:40.52
|
2x200 m stylem dowolnym Sztafeta rodzinna
|
M
|
Imię i Nazwisko
|
Syn, Córka
|
Lat
|
Miasto
|
Wynik
|
9-11 lat
|
1.
|
Marcin Budzyński
|
Ewa
|
10
|
Lednogóra
|
7:27.21
|
2.
|
Adam Kozanecki
|
Katarzyna
|
9
|
Poznań
|
NUW
|
12-14 lat
|
|
|
|
|
1.
|
Maciej Guba
|
Adam
|
14
|
Inowrocław
|
5:38.34
|
2.
|
Arkadiusz Kruk
|
Tomasz
|
12
|
Leszno
|
6:23.93
|
3.
|
Zdzisław Radosz
|
Joanna
|
13
|
Swarzędz
|
6:42.93
|
4.
|
Jacek Adamski
|
Anna
|
13
|
Poznań
|
7:59.19
|
5.
|
Kamila Polus
|
Karol
|
12
|
Czerniejewo
|
NUW
|
15-17 lat
|
1.
|
Tomasz Urbaniak
|
Jan
|
15
|
Poznań
|
4:58.18
|
4x200 m stylem dowolnym – Sztafeta Koedukacyjna
|
M
|
Nazwa sztafety
|
Imię i Nazwisko Kapitana sztafety
|
Wynik
|
1.
|
KS Warta Poznań
|
Arkadiusz Osses
Katarzyna Mendowska, Arkadiusz Osses, Paulina Mendowska, Dawid Staszak
|
9:25.08
|
2.
|
UKS „Trójka” Oborniki Wlkp.
|
Jakub Ratajczak
Monika Dębniak, Krzysztof Sobota, Julia Kasprzak, Jakub Ratajczak
|
12:47.38
|
NUW – Nie ukończył wyścigu
Zawody zakończyły się o godz. 14:30
Sędzia główny Dyrektor zawodów
Marek Nowak Irena Wójcik
11 listopada 2013r. w Łubowie odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.
O godz. 10.30 ksiądz proboszcz Jan Łykowski odprawił Mszę. św. w intencji Ojczyzny w kościele filialnym w Łubowie. Po Mszy mogliśmy podziwiać przedstawienie przygotowane przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Owieczkach.
więcej
Wójt Gminy Łubowo serdecznie zaprasza na uroczystości związane ze Świętem Niepodległości 11 Listopada.
więcej
Sonda
Droga krajowa nr 5
Co sądzisz o problemie drogi nr 5?
Drogi internauto, po zaznaczeniu jednej z odpowiedzi 1-3 zaznacz również jedną z odpowiedzi 4-5.
Stanowczo powinna być drogą krajową |
| 107 |
Powinna zostać drogą gminną |
| 9 |
Nic mnie to nie obchodzi |
| 3 |
Jestem mieszkańcem gminy |
| 63 |
Mieszkam poza gminą - jestem użytkownikiem drogi |
| 20 |